Haberler

‘Sağlıklı Nesiller İçin Ele Ele’


24 Mayıs 2013

Milupa ve Bebelac markalarını bünyesinde barındıran Danone Bebek Beslenmesi – Numil, 15 Mayıs’ta Swissotel Grand Efes Hotel’de Ege PERDER üyeleri ile ‘Sağlıklı Nesiller için El Ele’ verdi.

Danone Bebek Beslenmesi – Numil, Ege PERDER işbirliği ile gerçekleştirdiği ‘Sağlıklı Nesiller için El Ele’ konulu toplantılarının ikincisini Swissotel Grand Efes Hotel’de düzenledi. Ege PERDER üyeleri ile birlikte büyütecekleri bir kategori olan bebek maması ve hızlı tüketim pazarı ile ilgili genel bilgilerin paylaşıldığı toplantıya 52 PERDER üyesi katıldı.

Toplantıda, “Bebek Beslenmesinin Önemi” konusuyla Danone Bebek Beslenmesi – Numil Satış Eğitim Uzmanı Şeyda Tosçalı ve “Türkiye Ekonomik Göstergeleri, Türkiye ve Dünyada Gıda Perakendeciliği” konusuyla Danone Bebek Beslenmesi – Numil Satış Eğitim Müdürü Esat İhsan Kocager konuşmacı olarak yer aldı.

Katılımcıların ilgiyle takip ettiği konuşmaların ardından Ege PERDER üyeleri toplantının konuk konuşmacısı olan Prof.Dr. Acar Baltaş’ın “Türk Kültüründe Yönetmek” konulu sunumu ile günü tamamladı.