Haberler

Sektörel basın PERDER’de…


03 Kasım 2014

İstanbul PERDER Yönetimi, sektörel basın temsilcilerini ağırladı

İstanbul PERDER Yönetimi, sektörel basın temsilcileriyle dernek merkezinde bir araya geldi. Samimi bir sohbet havasında geçen toplantıda, iletişimin ve ilişkilerin devamlılığı için ortak çalışmalar yapılması noktasında görüş birliğine varıldı.

İstanbul PERDER Başkanı Ramazan Ulu, “Sizler bizim sesimizsiniz. Bizler, aynı yolun yolcularıyız. Perakendenin sorunlarını sizler aracılığıyla paylaşıyoruz. Sektörümüzün gelişimi için sizlerle ortak projeler yapmamız gerektiğini düşünüyoruz. Biz, yeni bir yönetimiz. Yenilikler getiren bir yönetimiz demek daha doğru olur bence. Çünkü ikinci kuşak temsilcileri yönetimimize dâhil ettik. Farklı bakış açıları ve çok sesliliğin bizi bir adım öteye taşıyacağına inanıyoruz. Şu anda üye çalışmalarına ağırlık verdik. Mevcut üyelerimizi ziyaret edip sektörümüzü ve dernek çalışmalarımızı masaya yatırıyoruz. Bununla birlikte derneğimize yeni üyeler kazandırmaya çalışıyoruz.” dedi.

Mağaza açılış ve kapanış saatleri üzerinde yeni bir çalışma yaptıklarını belirten Ulu; İstanbul PERDER üyelerinin mağazalarını kışın 09:00’da açmalarını ve 21:00’da kapatmalarını önereceklerini sözlerine ekledi.