Haberler

Tatsen ile Ordu’yu tanıtacak


13 Eylül 2013

Tatsen markasıyla unlu mamul üretimi yapan Kalafatlar, kendi logoları olan tavşanlı pastalarını piyasaya sürme hazırlığında

 Kısa bir süre önce Tatsen markası ile unlu mamul üretimine başlayan Kalafatlar, hedef büyüterek tüm Türkiye’ye açılmaya hazırlanıyor. Kalafatlar’ın hedefi Ordu’dan Türkiye’nin her yerine Tatsen’le Ordu’yu tanıtmak.

Kalafatlar Market Yönetim Kurulu Üyesi Osman Kalafat, “Ordu’da daha kaliteli ve daha hijyenik ürün üretiyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için ilk sırada yer alıyor. Pastane bölümümüzde 13 kişi imalat olmak üzere, 33 kişi unlu mamuller bölümünde çalışıyor. 100’e yakın isim listesi yaptık. Tatsen yiyecek içecek yönünde tescilledik. Gıda ile ilgili her şey üretilebilir. Türkiye’nin her yerine ürün göndermeyi hedefliyoruz. Bu markayı tescilleyeli 11 ay oldu. Türkiye’nin markası. üç marketimizde yaş pasta ve unlu mamuller satılıyor” dedi.

Yollarını bir sene önce dünyanın bir çok yerinde çalışarak deneyim kazanmış unlu mamuller ustası Mehmet Özenç ile birleştiren Kalafatlar’ın şimdilerde hedefi kendi logoları olan tavşanlı pastayı müşterileriyle buluşturmak.