Haberler

TPF, Ankara’daki gıda fuarına katılıyor


21 Kasım 2011

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF), faaliyet alanına giren fuarlara katılmayı sürdürüyor. Fuar katılımlarıyla son gelişmeleri takip eden TPF üyelerinin son durağı Ankara’da düzenlenecek 6. Uluslararası Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF), 24-27 Kasım tarihlerinde Ankara Altınpark Expo Center’da düzenlenecek 6. Uluslararası Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı’na katılıyor. Ankara PERDER’in desteklediği ve İnfo Fuarcılık tarafından düzenlenecek 6. Uluslararası Gıda ve Gıda Teknolojileri Fuarı ile yeni iş ilişkilerinin geliştirilmesi bekleniyor.

TPF üyesi 12 bölge derneklerinden gelecek olan market sahipleri ve satın alma yöneticilerinin katılması beklenen fuar, her yıl düzenleniyor.

Ankara PERDER Başkanı Mustafa Altunbilek, üyelerinin ticari tanıtıma teşvik edilmesi, teknolojik yenilikleri takip edilmesi amacını taşıdıklarını hatırlatarak, “Bu amaçla yurtdışında ve yurtiçinde düzenlenen fuarlara katılımı destekliyoruz” diye konuştu. TPF, önümüzdeki dönemde çok sayıda fuara katılmayı planlıyor.