Haberler

TPF heyeti iş ortakları ziyaretlerine devam ediyor


05 Mart 2019

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF), iş ortaklarını ziyaret etmeye devam ediyor. Nestle, Tadım ve P&G’ye düzenlenen ziyaretlerde, TPF’nin yürüttüğü çalışmaların yanı sıra bu yıl 11’inci kez düzenlenecek Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) etkinliği ve perakende gündem maddeleri de görüşüldü. Ziyaretlere TPF Başkanı Mustafa Altunbilek, TPF Yönetim Kurulu Üyeleri İhsan Korkmaz ve Osman Kalafat ile TPF Genel Koordinatörü Zafer Yayla katıldı.

Organize perakendenin en büyük çatı örgütü Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF); sektördeki birliği artırmak için iş ortakları ziyaretlerine devam ediyor. TPF Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek liderliğindeki TPF Yönetim Kurulu Heyeti bu kapsamda düzenlediği görüşmelerde; Nestle Yerel Zincir Mağazalar Grup Müdürü Egemen Tanrıkulu, Nestle Kanal Kategori Satış Geliştirme Grup Müdürü Deniz Girgin Büyüklü, Nestle Satış Genel Müdürü Erdem Çakır, Tadım Geleneksel Kanal Kıdemli Satış Müdürü R.Emre Aydın, Tadım Yerel Zincir Marketler Müdürü Yener Elmacıoğlu, Tadım Satış Grup Müdürü Hüdayi Bilge, Tadım Satıştan Sorulu Genel Müdür Yardımcısı Can Tekinalp ve P&G Satış Direktörü Armağan Sünerli’yi ziyaret etti.  TPF Yönetim Kurulu Üyeleri İhsan Korkmaz ve Osman Kalafat ile TPF Genel Koordinatörü Zafer Yayla‘nın katılımı ile gerçekleşen ziyaretlerde, TPF’nin yürüttüğü çalışmaların yanı sıra bu yıl 11’inci kez düzenlenecek Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB) etkinliği ve perakende ana gündem maddeleri değerlendirildi.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu heyeti; federasyon olarak Türkiye genelinde 14 Perakendeciler Derneği’nin (PERDER) çatı örgütü olduklarını ve amaçlarının, tüketicilere sağlanan değeri artırmak, sektörün önündeki sorunlara çözüm üretmek ve ülke ekonomisine daha fazla katma değer sağlamak olduğunu belirttikleri ziyaretlerde, bu yıl 17-18 Nisan 2019 tarihlerinde “Değer” temasıyla 11’incisi düzenlenecek Yerel Zincirler Buluşuyor etkinliği hakkında da detaylı bilgi verdi.