Haberler

TPF, Mart’ta Antalya’da


21 Temmuz 2011

Türkiye Perakendeciler Federasyonu, ANFAŞ FRESHANTALYA 2010 Fuarı’na katılacak. Ankara, Batı Karadeniz, Bursa, Çukurova, Ege, İstanbul, Karadeniz, Kayseri, Konya ve Güneydoğu PERDER’den çok sayıda üye katılımı sağlanacak.

ANFAŞ FRESHANTALYA 2010   “ Uluslararası Meyve Sebze, Lojistik ve Teknolojileri Fuarı”, 18-20 Mart 2010 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da  4. kez düzenlenecek. TPF, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye’nin farklı bölgelerinde faaliyet gösteren üyelerinin katılımıyla fuarda yerini alacak. Fuara Ankara, Batı Karadeniz, Bursa, Çukurova, Ege, İstanbul, Karadeniz, Kayseri, Konya ve Güneydoğu PERDER’den çok sayıda üye katılım sağlanacak.

Fuara katılan firmaların yurtdışı ile ihracat bağlantısı kurduklarını hem de Türkiye’deki tüm toptancı ve süpermarket zincirlerinin yetkilileri ile görüşme şansı bulduklarını belirten Anfaş FreshAntalya Fuar Direktörü Çiğdem  Akmandor, “Tüsemkom ve TPF ile yoğun çalışmalar yürütüyoruz.” dedi.

Akmandor, sebze meyve firmalarının böyle bir fırsattan yararlanabilmesi için firmalara farklı stant seçenekleri ile katılım kolaylığı sağlandığını sözlerine ekledi.