Haberler

TPF Üyeleri Anıtkabir’e Ziyaret Düzenledi


24 Mayıs 2024

TPF, yönetim kurulu üyeleri ve Ankara PERDER üyeleri ile Anıtkabir ziyareti gerçekleştirdi.

Türkiye genelinde 14 bölge derneği, 5.500 mağaza ve 110 bine yakın çalışanıyla hizmet veren Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF), yönetim kurulu üyeleri ve Ankara PERDER üyelerinin katılım ile Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün huzuruna ziyaret gerçekleştirdi.

Anıtkabir ziyaretini değerlendiren TPF Başkanı Ömer Düzgün; “Nesillerdir gıda perakendesinde hizmet veren sektör temsilcileri olarak Atamızın huzurunda olmaktan büyük onur duyuyoruz. 2006 yılında, Ankara’da kurulduk. Bir meslek örgütü olarak sivil toplum gücünün ve cumhuriyet değerlerinin temsilcileri olarak buradayız. Başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve tüm yol arkadaşlarını, saygı, minnet ve özlemle anıyoruz” dedi.

Mustafa Kemal Atatürk’ün izinden giderek Türkiye’yi modern ve müreffeh bir ülke haline getirmek için çalıştıklarını vurgulayan Düzgün, “Yerel market zincirleri olarak, ülkemizin ekonomik ve sosyal gelişimine katkı sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Ülkemizin her köşesinde, halkımıza kaliteli hizmet sunmak, ekonomik kalkınmaya destek olmayı amaçlıyoruz. Atamızın önderliğinde büyük mücadeleler verilerek kazanılan bu vatan topraklarını korumak, geliştirmek için her zaman azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz” açıklamasını yaptı. Ziyaretin ardından TPF üyeleri Anıtkabir’i gezerek Atatürk’ün mozolesine çelenk bıraktı.