Haberler

TPF, yenilenen yüzüyle yeni adresinde


01 Şubat 2016


website mailingOrganize perakendenin en önemli halkası olan yerel zincir marketlerin çatı örgütü Türkiye Perakendeciler Federasyonu yeni yıla, yeni internet sitesinde, yenilenen ara yüzüyle girdi. Sektörün büyümesi için ülke genelinde önemli çalışmalara imza atan TPF, artık
www.tpf.com.tr adresinde hizmet verecek.

Perakende sektörünün en önemli ve en büyük çatı örgütü konumunda olan Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF), yenilenme çalışmaları kapsamında kurumsal internet sitesini yenilenen yüzüyle yeni adresinde hizmete açtı. Türkiye genelinde 15 bölgede PERDER dernekleriyle perakende sektörünün büyümesi ve gelişmesi için çalışmalarını yürüten TPF, artık www.tpf.com.tr adresinden takip edilebilecek.

Klasik görünümden uzak, tüm ziyaretçilerin en verimli şekilde kullanabileceği ara yüzde hazırlanan www.tpf.com.tr üzerinden yerel perakendenin ulaştığı güncel veriler an ve an takip edilebiliyor. 2016’yı “Verimlilik” yılı ilan eden TPF’nin yeni internet sitesinde güncel haberler, kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarının yanı sıra sektörün önemli isimleri kaleme aldığı köşe yazılarıyla perakende sektörünün bugünü ve geleceğine ışık tutacak.

Perakende ticaretinin düzenlenmesi, iş yeri açma, iş kanunu, ticaret kanunu gibi tüm yasal mevzuatların da yer aldığı www.tpf.com.tr‘de sektör için hayata geçecek organizasyonlar “Ajanda” bölümünde yer alıyor. İlk sayısı 2006 yılında yayımlanan, üreticiden tedarikçiye, perakendecilerden sektöre hizmet sunan firmalara kadar sektördeki gelişmelerin aylık olarak kaleme alındığı PERDER Dergisi’nin tüm sayıları da TPF’nin yeni adresinden takip edilebiliyor.