Haberler

TPF Yönetim Kurulu’ndan Vali Gül’e Ziyaret


26 Eylül 2023

TPF, yönetimi, İstanbul Valisi Davut Gül’ü ve İstanbul Vali Yardımcılarından Özlem Bozkurt Gevrek’i makamlarında ziyaret etti.

 Türkiye genelinde 5 bin 500’den fazla satış noktasında hizmet veren TPF’nin yönetim kurulu üyeleri, Ömer Düzgün başkanlığında İstanbul Valisi Davut Gül ve İstanbul Vali Yardımcılarından Özlem Bozkurt Gevrek’i makamlarında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında yerel perakendecilerin Türkiye ve İstanbul’da yürüttüğü çalışmalar, ülke ekonomisine ve sektöre katkıları konuşuldu. TPF Yönetim Kurulu üyeleri, Vali Gül’e misafirperverliği için teşekkür etti. TPF Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Düzgün, “Yerel zincirler, bulundukları bölgelerdeki hemşerileri, üreticileri ve tedarikçileri ile birlikte hareket ediyor. Gıda perakendesinin güvencesi olan yerel zincirler, kazandıklarını yine o bölgelere yatırım yaparak sektöre katkı sağlıyor” açıklamasında bulundu.

TPF Başkan Yardımcısı Faruk Güzeldere, TPF Yönetim Kurulu Üyeleri Soner Doruk, İhsan Biçen ile TPF Koordinatörü Tuğba Camuzoğlu’nun da yer aldığı ziyarette, sektörün karşılaştığı zorluklara karşı alınması gereken tedbirler paylaşıldı.