Haberler

TPF’den Sütaş’a ziyaret


20 Mart 2017

Türkiye Perakendeciler Federasyonu, Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz ile bir araya geldi. Sütaş’ın Tire’de devreye aldığı yeni üretim tesisleri için hayırlı olsun ziyaretinde bulunan TPF Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Muha
rrem Yılmaz ile süt sektörünü değerlendirdi.

TPF Başkan Mustafa Altunbilek ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Sütaş Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Yılmaz ile bir araya geldi. Sütaş Ege Sütçülük Projesi kapsamında kurulan Tire Ensutas_2017tegre Tesisleri için hayırlı olsun dileklerini paylaşan Altunbilek, “Sütaş ile uzun yıllara dayanan güçlü bir iş birliği yürütüyoruz. Yerel perakendeciler ve sektörümüz için her zaman destek veren bir anlayış içerinde olan Muharrem Yılmaz’a teşekkürlerimizi sunuyoruz” dedi.

Süt sektörünün ve üretim süreçlerinin meşakkatli bir iş olduğunu aktaran Muharrem Yılmaz, “İşimizi aşkla yapıyor olmamız bu zorlukların üstesinden gelmemizi sağlıyor. Üretimden dağıtıma her aşamada hayata geçirdiğimiz inovatif yatırımlar ve elbette sektör paydaşlarımızın desteği ile her geçen yıl büyümeye devam ediyoruz. Türkiye Perakendeciler Federasyonu ile birlikte uyumlu ve verimli iş birliklerine imza atmaktan dolayı da mutluluk duyuyoruz” dedi.