Haberler

ÜÇGE, Ege PERDER üyeleriyle buluştu


12 Mayıs 2014

Ege PERDER üyeleri, ÜÇGE sponsorluğuyla gerçekleştirilen üye toplantısında bir araya geldiler. 25 üyesi bulunan Ege PERDER’den yaklaşık 40 perakendecinin katılım gösterdiği organizasyonda perakende sektörü değerlendirildi.

Ege PERDER üyeleri, perakende sektörünü değerlendirmek üzere bir araya geldiler. Değerlendirme toplantısına sponsor olan ÜÇGE, birtakım etkinlikler düzenledi. Toplantı kapsamında Endüstriyel Psikolog Dilara Kızılçay ve Eurometall Genel Yönetmeni Oğuz Vardar, sektörü ilgilendiren konular hakkında sunum yaptı.

Endüstriyel Psikolog Dilara Kızılçay; çalışan bağlılığı, kuşaklara göre kişilerin gösterdiği özellikler ile perakende sektöründe daha verimli ve uzun vadeli istihdamın sağlanması için neler yapılabileceğini anlattı.

Eurometall Genel Yönetmeni Oğuz Vardar, poşet tasarrufu ile çevre dostu olmasının yanında müşteri ve kasiyerlere zaman kazandıran özelliği ile son dönemde perakendecilerin yoğun ilgi gösterdiği elektronik poşet makinesi Bagomat ürünü hakkında bilgilendirme yaptı. Sunumun sonunda çekiliş ile bir üyeye Bagomat hediye edildi. Ege PERDER Başkanı Vahdet Sarıkaya tarafından yapılan çekilişte, Gürmar Marketler Zinciri Eurometall firmasından 1 adet Bagomat elektronik poşet makinesi kazandı.

ÜÇGE standında, distribütörü olduğu dünya devi Bizerba’nın son teknoloji Kiosk terazileri sergilendi. Eğitmen Sinan Asılyazıcı “Köpekbalıkları ile Balık Tutmak” adlı kitabını PERDER üyeleri için imzaladı.