Haberler

Ünlü Psikoterapist Galie perakendecileri ayakta uyuttu


21 Nisan 2014

Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından düzenlenen Yerel Zincirler Buluşuyor kapsamında Türkiye’ye gelen Amerika’nın en ünlü psikoterapistlerinden Galie, YZB 2014 Konferansı’nda “Büyük Hedefler İçin Yüksek Motivasyon” başlıklı interatif bir sunum yaptı.

Türkiye Perakendeciler Federasyonu tarafından 16 – 17 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen Yerel Zincirler Buluşuyor 2014 Konferansı ve Fuarı kapsamında Türkiye’ye gelen Amerika’nın en ünlü psikoterapistlerinden olan Anthony Galie, konferansta hipnoz tekniklerini kullanarak büyük bir şov yaptı.

Kişilerin olumlu bir bakış açısı yaratabilmesi ve konsantrasyonlarını geliştirebilmesi için bilinçaltının nasıl kullanması gerektiğini interaktif şekilde anlatan Amerika’nın en tanınmış psikoterapistlerinden olan Galie, perakendecileri kullandığı hipnoz tekniği ile etkiledi. İnsanın bilinçaltı potansiyelini, hipnoz tekniklerini kullanarak sunduğu sahne şovuyla gösteren Anthony Galie, bireylerin ve şirketlerin marka olmak için negatif duygulardan arınarak yeni bir enerjiyle kendilerini yeniden tasarlamaları konusunda harekete geçmelerini sağlıyor.

“İş Dünyasında Bilinçaltı” konusu ile, Fedex, Wal-Mart, gibi Amerika’nın ve Avrupa’nın en büyük işletmelerinde ve önde gelen üniversitelerinde seminerler veren Anthony Galie, seminerleriyle, iş yerlerinde motivasyonun sürekli olarak yüksek tutulması konusuna yeni bir bakış açısı getiriyor. Çalışanların hedeflerine sadece bir kaç gün yoğunlaşabilmesi, sonrasında performansların hızla düşmesini işleyen Galie’nin seminerleri bu sorunun ortadan kaldırılması ve çalışan performansının arttırılması üzerine kurulu. Galie, seminerlerinde kişilerin olumlu bir bakış açısı yaratabilmesi ve konsantrasyonlarını geliştirebilmesi için bilinçaltının nasıl kullanması gerektiğini interaktif şekilde anlatıyor.