Haberler

Van PERDER çevre illere açılıyor


22 Haziran 2016

Üye olmayan yerel market zincirlerini çatısı altında toplamak için harekete geçenErciş-Muradiye Üye 21-06-16 (1) Van PERDER yönetimi, çevre il ve ilçelerdeki yerel perakendecilerle bir araya geldi.

Van PERDER, bölgedeki üye olmayan zincir marketleri çatısı altında toplamak için başta Van ve ilçeleri olmak üzere Bitlis, Muş, Hakkâri ve Siirt illerindeki yerel perakendecilerle bir araya geldi. Van PERDER Yönetim Kurulu üyeleri, üye olmayan yerel perakendecilerin sorunlarını dinleyip fikir alış verişinde bulundular.

Ziyaret kapsamında Van PERDER Başkanı Faruk Tasan, Erciş’te faaliyet gösteren Zirve AVM ile Öz Baymar AVM ve Muradiye merkezli Enes AVM yöneticilerine üyelik rozeti taktı.

Faruk Tasan, çevre il ve ilçelere Ramazan sonrası da ziyaretleri yoğunlaştıracaklarını, dernek olarak bölgedeki marketlerin çatısı olmayı hedeflediklerini belirtti. Tasan “Biz, sadece Van’ın ilçelerini değil; komşu il ve ilçelerini de derneğimizin bünyesine katarak bir bölge kuruluşu olacağız. Güçlü bir kuruluş olmak için güçlerimizi birleştirmek zorundayız” dedi.