Haberler

Yerel Perakendiciler Buluşmasında Geri Sayım Başla…


15 Temmuz 2011

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) tarafından düzenlenen buluşma 8 ayrı bölgede altyapısını tamamlamış Perakende Dernekleri’nin ve renkli isimlerin de katılımı ile 21 Mayıs 2009 tarihinde Cevahir Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Yerel Zincirler Buluşuyor”a 1500 Perakendeci, Market markalarının yöneticileri, çok sayıda tedarikçi ve üreticinin yanı sıra, gıda ve perakendecilikle ilgili sivil toplum kuruluşlarının üye ve temsilcilerinin de katılacağı öngörülüyor. Bu yıl birincisi yapılacak olan büyük buluşmanın ana teması “Fırsatlar”.

Konferansın ilk yılı için incelenecek 4 temel konu başlığı var;
1. Girişimci ve yönetici olarak geleceğe ilişkin neler öğrenebilirim?

2. Perakendede marketim için ne gibi fırsatlar var?

3. Yerel Zincirler özelinde sektör nereye gidiyor?

4. Ortaklık fırsatları, sektörel ortaklıkların sağladığı avantajlar.

Konuşmacıların özenle seçildiği organizasyonda, yurt içinden ve dışından bilgilerini, tecrübelerini, başardıklarını paylaşacak sürpriz isimler de var. Son yıllarda futbolda bir marka olmuş Sivasspor Teknik Direktörü Bülent UYGUN’dan Aneltech Yönetim kurulu üyesi Suat BAYSAN’a, Vestel İcra Kurulu Üyesi Levent HATAY’dan Hyundai Satıştan Sorumlu Genel Müdürü Kurthan TARAKÇIOĞLU’na kadar pek çok önemli isim de katılacak.

Yerel Zincirler Buluşuyor” konferansı, sektörün çatı örgütü TPF’nin ilk kez düzenlediği bir organizasyon. İçerik desteğini ise Marketing & Management Institute (MMI) veriyor.

DETAYLI BİLGİ İÇİN:
Tolga BAŞARAN
ENTO İLETİŞİM & DANIŞMANLIK HİZMETLERİ
Büyükdere Cad. Emekli Subay Lojmanları
9.Blok D:3 PK:34394 Esentepe / İSTANBUL
Tel:0212 212 56 77 Pbx Fax:0212 212 80 66