Haberler

Yerel zincirler “Geniş Açı Buluşmaları”nda bir araya gelecek


17 Haziran 2021

TPF ile Türkiye’nin önde gelen kişisel temizlik ve bakım şirketlerinden olan Evyap, sektör temsilcileri ile çalışanlarını her ay “Geniş Açı Buluşmaları”nda bir araya getirecek. Dijital ortamda gerçekleştirilecek toplantı serisinde iş dünyasının önde gelen isimleri paylaşacağı başarı hikayeleriyle ilham verecek. İlki 23 Haziran’da gerçekleştirilecek organizasyonun ilk konuğu ise iş dünyasının önde gelen ismi Aclan Acar olacak.

Türkiye’nin dört bir yanındaki yerel zincir marketlerinin ve gıda perakendesinin gelişimi için önemli projeleri hayata geçiren TPF, sahip olduğu markalarla ülkemizi 100’den fazla ülkede temsil eden Evyap iş birliğinde yeni bir projeye imza attı. Çalışmalarını Türkiye genelinde 5 ve üzeri toplam 5 bin 500 markette ve 100 bini aşkın çalışanla yürüten TPF, Evyap ile aylık olarak dijital ortamda organize edilecek olan ‘Geniş Açı Buluşmaları’ toplantı serisinde, yerel zincir marketlerin temsilcileri ve çalışanları, alanının uzman isimleriyle bir araya gelecek.

Evyap önderliğinde hayata geçirilecek projenin, sektördeki gelişmelerin yanı sıra her gün milyonlarca müşteriye hizmet veren çalışanlara yeni bir bakış açısı kazandıracağını belirten TPF Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Düzgün, “Bir yıl sürecek olan toplantı serisinde ünlü akademisyenler, ekonomistler, iletişimciler ve iş insanlarını ağırlayacağız. Sektörümüzün ve çalışanlarımızın gelişimine büyük katkı sağlayacak olan organizasyonda emeği geçen herkese ve projenin iş ortağı olan Evyap’a teşekkür ederim. Bu tür kapsayıcı projelerin sektörümüze kalıcı faydalar sunacağına inanıyorum” dedi.

İLK KONUK ACLAN ACAR

Geniş Açı Buluşmaları’nın ilki 23 Haziran tarihinde iş dünyasının önde gelen ismi Aclan Acar’ın katılımıyla gerçekleşecek. Kariyerine Merkez Bankası’nda başlayan Acar, 45 yılı aşan iş yolculuğunda; Merkez Bankası, Bank Ekspres, Osmanlı Bankası, Garanti Bankası, Doğuş Otomotiv ve Doğuş Medya gibi şirketlerde üst düzey yöneticilik yaptı. Gıda perakendesinde önemli dönüşümlere imza atan Aclan Acar, TPF Genel Koordinatörü Tuğba Camuzoğlu’nun moderatörlüğünde gerçekleşecek ilk organizasyonda, dönüşüm ve liderlik konularındaki düşüncelerini aktaracak. Geniş Açı Buluşmaları’na Evyap CEO’su Mehmed Evyap ve Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Ömer Düzgün konuşmacı olarak katılacak.