Haberler

Yerel zincirler gücüne güç katarak YZB’de buluşuyor


15 Şubat 2013

Türkiye Perakandeciler Federasyonu (TPF) bu yıl beşincisi 17-18 Nisan tarihlerinde yapılacak olan “Yerel Zincirler Buluşuyor” (YZB) organizasyonuna çok daha iddialı bir şekilde, gücüne güç katarak hazırlanıyor.  Bu kapsamda YZB 2013’ün ana sponsor temsilcileri Sektör Danışma Kurulu toplantısında, 7 Şubat 2013 tarihinde TPF merkez ofisinde bir araya geldiler. Sektöre dair görüşlerin paylaşıldığı, sektörel gelişmelerin ve sorunların ele alındığı toplantıda üretici ve perakendecilerin fark yaratacak bir YZB için çalışılacağı mesajı verildi.

 Türkiye Perakendeciler Federasyonu(TPF) tarafından 17-18 Nisan 2013 tarihlerinde Haliç Kongre Merkezi’nde beşincisi düzenlenecek olan “Yerel Zincirler Buluşuyor” organizasyonunun hazırlıkları hız kesmeden devam ediyor.

Perakende sektörünün her yıl büyük bir heyecanla beklediği, üretici, tedarikçi ve perakende sektörüne hizmet sunan firmalar arasındaki işbirliklerinin güçlendirilmesini hedefleyen YZB hazırlık çalışmaları kapsamında Sektör Danışma Kurulu toplantısı yapıldı.  YZB 2013 ama sponsor firmaların katılımıyla gerçekleşen ve sektöre dair değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda, perakende sektöründeki gelişmeler, sektörün sorunları ve çözümü noktalarında bilgi paylaşımında bulunuldu.

Birlikte çok daha güçlü, çok daha kapsamlı

YZB Sektör Danışma Kurulu’nda, “Yerel Zincirler Buluşuyor”un perakendeye hizmet eden tüm sektörleri kucaklayarak çok daha güçlü, çok daha kapsamlı bir organizasyon haline geleceği üzerinde duruldu.

Toplantıda, Federasyon’a bağlı 15 bölge derneği PERDER’lerin ve federasyonun alt komisyonlarının yoğun çalışmaları sayesinde bu yıl çok daha iddialı bir organizasyona imza atılacağı vurgulandı.