Haberler

‘Yılın Başarılı Yerel Perakende Markası’ ödülü Başadaş’ın…


19 Kasım 2021
Ege PERDER üyesi Başdaş Market, Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri töreninde ‘Yılın Başarılı Yerel Perakende Markası’ ödülüne değer görüldü. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen törende ödülü Başdaş Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Feyzi Başdaş teslim aldı.

İzmir ve Aydın’da sahip olduğu 32 şubesi, online hizmeti ile yakaladığı başarısı ve sektördeki 30 yıllık deneyimi ile Başdaş Market, “Yılın Başarılı Yerel Perakende Markası” ödülüne değer görüldü. İstanbul Hilton Bomonti Otel’de gerçekleştirilen gecede Başdaş Marketler Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Feyzi Başdaş’a ödülü verildi.

Mehmet Feyzi Başdaş, gecede yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Yaklaşık 30 yıldır bölge halkımıza en uygun fiyatla, en tazesini dijitalleşen market teknolojileriyle birleştirip sunmamızın sonucu ‘Ege’nin En Sevilen Marketi’ olmayı başardık. Sektör deneyimimiz ve son dönemlerde gerçekleştirdiğimiz yatırımların karşılığı olarak Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri’nde ‘Yılın Başarılı Perakende Markası’ ödülüne layık görüldük. Bu ödülü zorlu pandemi koşullarına rağmen var gücüyle çalışan 700 personelimize arman ediyoruz. Ayrıca bu ödülü almamıza katkı sağlayan başta değerli müşterilerimize, personelimize, tedarikçilerimiz ve iş ortaklarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.”