Haberler

YMH katılımcıları kahvaltıda buluştu


21 Şubat 2017

Yerli Market Haftası organizasyonuna katılan firma temsilcileri, etkinliğin değerlendirilmesinin yapıldığı kahvaltıda bir araya gelerek, sektör açısından verimli bir performans ortaya çıkmasından memnun olduklarını dile 8 (002)getirdiler.

İstanbul PERDER ev sahipliğinde  31 Ocak /01 Şubat tarihlerinde Hilton Convention Center’da gerçekleştirilen Yerli Market Haftası’nın ardından Limak Otel’de düzenlenen kahvaltıya İstanbul PERDER Yönetimi ve üyeleri, sponsor ve katılımcı firma temsilcileri, distribütör firmaların yetkilileri  olmak üzere yaklaşık 150 kişi katıldı.

Yapılan değerlendirme toplantısında, katılımcı sponsor firmalar etkinliğin verimli geçtiğini, beklentilerinin üzerinde bir performans sağlandığını, iş birliği içerisinde oldukları yerel perakendecilerle aynı platformda bir araya gelmekten dolayı mutlu olduklarını ifade ederek, organizasyonu gerçekleştiren İstanbul PERDER’e teşekkür ettiler.

Toplantıda açılış konuşmasını yapan İstanbul PERDER Başkanı Ramazan Ulu, kısa süre içinde hayata geçirilen Yerli Market Haftası’nın sektör, üreticiler, distribütör ve yerel perakendeciler için verimli bir çalışma olduğunu vurguladı. Ulu, “Özellikle kategori yöneticilerimizle, üretici firma temsilcilerimizi bu platformda bir araya getirmek ve ikili görüşmelerini sağlamak bizim için çok önemliydi. Bu bağlamda distribütörlerin de bugüne kadar sektöre sağladıkları katkı ve faydalara değinen Ulu, “Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz etkinliğimizde bunu başarmanın haklı gururuyla  proje ortağımız PİN GRUP’a  ve etkinliğimize  katılım sağlayan tüm firmalarımıza teşekkür ederim.” dedi.

Program, Yerli Market Haftası etkinliğine katılım sağlayan sponsor ve firma temsilcilerine günün anısına takdim edilen teşekkür plaketlerinin verilmesiyle son buldu.